Maak jouw marathonreis naar Parijs compleet met onze excursies! Het Fun after the Run diner is voor iedereen inbegrepen, de rest kan je bijboeken. Een prachtige manier om deze prachtige lichtstad nog beter te leren kennen!
Op zondagavond na de marathon is het Fun after the Run diner. Wij nodigen alle KiKa deelnemers uit om ze te bedanken voor hun geweldige bijdrage aan KiKa en proosten op de top prestatie!
Overige excursies volgen nog.
![]() |
EenpersoonskamerVoor iedereen die liever geen kamer deelt is er een eenpersoonskamer bij te boeken. |
![]() |
Extra verlengenLekker wat langer van de stad genieten? Dat kan door je reis te verlengen! |
![]() |
Extra persoonWil je iemand meenemen als supporter? Geen probleem, wij regelen het voor je! |
![]() |
VerzekeringWij adviseren iedereen om onze annulerings- reis-, en sportblessureverzekering bij te boeken. Deze dekt jouw kosten als je om onvoorziene reden niet meekan! |
Vlucht van Amsterdam Schiphol naar Parijs
Startbewijs ophalen
Inchecken hotel
KiKa Meeting
Verkenning parcours
Pasta Diner
Laatste peptalk
Vertrek naar startgebied
Supporters vertrek naar supporterspunt
Start Tokyo Marathon
Fun after the Run diner
Uitchecken hotel
Vertrek naar Amsterdam
Aankomst Amsterdam Schiphol
* Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen
Functioneel. Noodzakelijk om de website te laten functioneren.
Analytisch. Om bij te houden hoeveel mensen de website bezoeken.
Tracking. Om je een zo goed mogelijke ervaring te geven, de website te verbeteren, jou relevante informatie en advertenties te laten zien, en voor social media. Inschakelen