Alle deelnemers van Run for KiKa Marathon Chicago 2021 halen minimaal €5.950 op voor KiKa. Dit is natuurlijk erg veel geld, maar het geld ophalen is makkelijker dan je misschien denkt!
Bovendien sta jij er niet alleen voor! Als je meedoet aan Run for KiKa Marathon staan wij voor je klaar om je te helpen:
![]() |
Persoonlijke hulp van onze ambassadeurs |
![]() |
Deelnemersbijeenkomsten |
![]() |
Stappenplannen voor succesvolle sponsoracties |
![]() |
Tools & Downloads voor sponsoracties |
![]() |
Eigen sponsorpagina om gemakkelijk en veilig sponsors te werven. |
![]() |
Toegang tot de Run for KiKa Marathon Facebook Community |
De marathon staat bekend om zijn snelle en vlakke parcours en waanzinnige sfeer langs de lijn. Chicago heeft werkelijk alles in huis voor een geweldige marathonervaring!
Met 30 KiKa deelnemers staan we op 10 oktober aan de start. We kijken er naar uit!
Het arrangement Download de infobrochure
Retourvlucht Amsterdam – Chicago
7 t/m 12 oktober
4 overnachtingen in een hotel
* enkel inclusief ontbijt en o.b.v. een gedeelde tweepersoonskamer
Startbewijs Chicago Marathon
In samenwerking met:
ATP Sports Events
Transfer vliegveld – hotel .v.v, hotel – start en finish – hotel
Jas, polo, trainings- en wedstrijdshirt
Gezamenlijke feestmaaltijd na de marathon
Deelnemersbijeenkomsten en trainingslopen
Maak jouw marathonreis naar Chicago compleet met onze excursies! Het Fun after the Run diner is voor iedereen inbegrepen, de rest kan je bij boeken. In ieder geval een prachtige manier om de stad Chicago nog beter te leren kennen!
Een speedboot rit van 75 minuten. Met vertrek vanaf de Navy Pier vaart de boot langs de lake front met uitzicht op Chicago inclusief Buckingham fontein, Grant Park, Chicago Harbor, Chicago Museum Campus en en meer!
Op zaterdagavond voor de marathon worden de laatste koolhydraten gestapeld met elkaar!
Op zondagavond na de marathon is het Fun after the Run diner. Wij nodigen alle KiKa deelnemers uit om ze te bedanken voor hun geweldige bijdrage aan KiKa en proosten op de top prestatie!
![]() |
EenpersoonskamerVoor iedereen die liever geen kamer deelt is er een eenpersoonskamer bij te boeken. |
![]() |
Extra verlengenLekker wat langer van de stad genieten? Dat kan door je reis te verlengen! |
![]() |
Extra persoonWil je iemand meenemen als supporter? Geen probleem, wij regelen het voor je! |
![]() |
VerzekeringWij adviseren iedereen om onze annulerings- reis-, en sportblessureverzekering bij te boeken. Deze dekt jouw kosten als je om onvoorziene reden niet meekan! |
Vlucht van Amsterdam Schiphol naar Chicago
Startbewijs ophalen
Middag en avond vrij te besteden
Verzamelen voor de laatste informatie en tips
Middag en avond vrij te besteden
Boottocht (optioneel)
Pastadiner (optioneel)
Hele dag vrij te besteden
Laatste peptalk
Vertrek naar startgebied
Start Chicago Marathon
Fun after the Run diner
Vertrek naar Amsterdam
Aankomst Amsterdam Schiphol
* Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen
Functioneel. Noodzakelijk om de website te laten functioneren.
Analytisch. Om bij te houden hoeveel mensen de website bezoeken.
Tracking. Om je een zo goed mogelijke ervaring te geven, de website te verbeteren, jou relevante informatie en advertenties te laten zien, en voor social media. Inschakelen